Masážny salón BELLINA

Najlepšie masáže v meste

Masáže sú dnes jednou z najvyhľadávanejších foriem príjemného oddychu s blahodarnými účinkami nielen na naše telo, ale aj myseľ. Sú väčšinou vnímané ako príjemná forma uvoľnenia, majú však aj vynikajúce rehabilitačné a terapeutické účinky. Masáž by si určite mali dopriať ľudia s bolesťami chrbta, ľudia so zníženou pohyblivosťou, alebo trpiaci stresom a nedostatkom energie. Masáž urýchľuje proces regenerácie svalov, zvyšuje svalovú výkonnosť, zlepšuje obehový a lymfatický systém, zlepšuje trávenie, uvoľňuje hormóny šťastia - endorfíny. 

Telu sa uľaví aj po jednorazovej masáži, ale pri pravidelných návštevách budete pozorovať zlepšenie nálady, kondície, prílivu energie. Používam výhradne čisto prírodné masážne oleje (Manufaktúra, TOMFIT, doTERRA, Salus).

Ponukáme Vám

 • KLASICKÁ ŠVÉDSKA MASÁŽ
 • AROMA Touch - terapia esenciálnymi olejmi  DoTERRA
 • MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI
 • REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL
 • MEDOVÁ MASÁŽ
 • REFLEXNÁ MASÁŽ RÚK
 • BREUSSOVÁ  - liečebná  masáž  platničiek
 • OLEJOVÁ ORIENTÁLNA MASÁŽ CHODIDIEL
 • BANKOVANIE
 

Prvý krát na masáži

Informácie pre Vás

 • Všetky druhy masáží, ktoré ponúkam sú príjemné a nemusíte sa báť nepríjemnej bolesti, prípadne modrín.
 • Ak ste náhodou alergický na niektoré látky, prosím povedzte mi to. V tom prípade použijem neutrálne masážne prostriedky.
 • Je mi jasné, že odhaľovať svoje telo nie je pre každého príjemné a preto dodržujem tento postup: Skôr ako si ľahnete na masérsky stôl, masérka odíde z miestnosti. Vy si dáte dole oblečenie z tej časti tela, ktorá sa bude masírovať, ľahnete si na masérsky stôl (môžete sa prikryť uterákom, ktorý je k dispozícii).  Až potom vstúpi masérka späť do miestnosti.
 • Každý druh masáže má určité kontraindikácie (stavy, kedy sa neodporúča daný druh masáže vykonávať). Dajte hlavne na svoju intuíciu. Keď sa na masáž necítite, radšej ju odvolajte. 
 • Vhodné je odložiť všetky predmety, ktoré by pri masáži mohli prekážať, ako napríklad hodinky, prstene a podobne.
 • Hodinu pred masážou sa neodporúča jesť.
 • Tesne pred masážou sa môžete osprchovať teplou vodou – svoje telo tak prekrvíte, uvoľníte a dokonale ho tak pripravíte na masáž. Masážne oleje sa lepšie vstrebajú a Vy sa budete po masáži cítiť sviežejšie.
 • Po masáži pite veľa tekutín, aby sa telo rýchlejšie zbavilo toxínov, ktoré sú v tele. Aspoň pár hodín sa po masáži nesprchujte a nekúpte, masážne oleje sa lepšie vstrebú. Po masáži sa neodporúča piť alkohol. Doma si urobte bylinkový čaj, zabaľte sa do deky a skúste zabudnúť na všetky starosti a oddychujte. Spánok je po masáži ideálny.

Typy masáží

Popis vybranej procedúry

KLASICKÁ ŠVÉDSKA MASÁŽ

Ručná aplikácia cielených mechanických hmatov. Zlepšuje prekrvenie pokožky, pomáha uvoľniť stuhnuté a bolestivé svaly, podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Pri klasickej masáži sa masíruje chrbát, brucho, horná končatina, dolná končatina, hlava, hrudník, podľa toho, ktorú časť si klient želá.

MASÁŽ  LÁVOVÝMI  KAMEŇMI - LA STONE

Masáž horúcimi lávovými kameňmi patrí medzi najlepšie terapie na celkovú relaxáciu a regeneráciu organizmu. Kombináciou vôní  aromatických olejov a tepla lávových kameňov, s použitím špeciálnych hawajských  techník patrí  ku kráľovským  masážam.

MEDOVÁ  MASÁŽ

Masáž včelím medom oživuje celý organizmus. Dochádza k odstraňovaniu toxínov až z hĺbky tela. Med odstraňuje usadeniny, ktoré sa počas života nahromadili v tkanivách a telo sa ich nevie zbaviť vlastnými vylučovacími orgánmi.

BREUSSOVÁ  - liečebná  masáž  platničiek

Jemná masáž v oblasti chrbtice s použitím ľubovníkového oleja. Táto liečebná masáž sa využíva na regeneráciu medzistavcových platničiek a celkové fyzické a psychické uvoľnenie. Pri  bolestivých problémoch ako je ischialgia - zápal sedacieho nervu, je Breussova masáž väčšinou jedinou metódou, ktorú klient znesie. 

OLEJOVÁ ORIENTÁLNA  MASÁŽ  CHODIDIEL

Kombinácia dotykov a vône éterických olejov stimuluje krvný obeh, ukludňuje nervový systém a uvoľňuje svalové napätie, potláča negatívne emócie, pomáha prekonať pocit ako je strach, depresie a stres.

REFLEXNÁ  MASÁŽ  CHODIDIEL

Na chodidlách sa nachádzajú reflexné oblasti alebo body, ktoré zodpovedajú jednotlivým orgánom, žľazám a štruktúram tela. Každá blokáda v tele vyvolá okamžitú reakciu - citlivosť až bolesť v reflexnej plôške. Pôsobením na tieto reflexné plôšky sa odstraňujú a uvoľňujú blokády v organizme a znovu sa nastolí harmónia.  

REFLEXNÁ  MASÁŽ  RÚK

Reflexná masáž ruky je jemná, príjemná metóda, ale veľmi účinná. Na rukách, tak ako na nohách sa nachádzajú reflexné oblasti a body, ktoré zodpovedajú jednotlivým organom, žľazám a štruktúram tela. Na rukách sa sústredíme na harmóniu, uvoľnenie a posilnenie celého organizmu.

BANKOVANIE

Terapia sa vykonáva  prikladaním a masírovaním plastovými bankami. V závislosti od spôsobu a času bankovania dosahujeme dynamického prekrvenia a dochádza k zvýšenému okysličeniu bunkového tkaniva, zrýchleniu látkovej výmeny a vyplavovaniu nahromadených škodlivín z tela.

AROMA Touch- terapia so 100 % esenciálnymi olejmi DoTERRA

Masážna technika, pri ktorej sa aplikuje 8 špeciálne vybraných esenciálnych olejov v čistom, neriedenom stave priamo na chrbát, chodidlá a dlane. Pôsobenie masáže je dlhodobé, hĺbkové a prináša:

 • posilnenie imunity
 • uvoľnenie fyzického a mentálneho stresu
 • obnovenie rovnováhy nervového systému
 • zníženie toxickej záťaže organizmu
 • redukciu zápalových procesov v tele
 • harmonizáciu hormonálneho systému

 

 

Pernamentky

Ponuka pernamentiek

Poukážky

Ponuka poukážok

Darčeková poukážka

Cenník

Cenová ponuka masáží

KLASICKÁ ŠVÉDSKA MASÁŽ  
- 30 min. chrbát + šija  20 €
- 45 min. chrbát + nohy  25 €
- 60 min. celé telo  32 €
- 90 min. celé telo  45 €
AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ AROMA Touch -DoTERRA
- 50 min. 37 €
MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI
- 45 min. 27 €
- 60 min. 35 €
BREUSSOVÁ - liečebná masáž platničiek
- 40 min. 24 €
MEDOVÁ MASÁŽ
- 20 min. 20 €
OLEJOVÁ ORIENTÁLNA CHODIDIEL
- 40 min. 22 €
BANKOVÁ MASÁŽ
- 40 min. 27 €
REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL
- 40 min. 20 €
REFLEXNÁ MASÁŽ RÚK
- 30 min. 19 €